Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Tester Oprogramowania

Data: 05-02-2019, do końca 1861 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości , w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.
Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalisty na stanowisko: Tester Oprogramowania

Opis stanowiska
  • praca w międzynarodowej firmie,
  • testowanie systemów tworzonych dla globalnych sieci handlowych,
  • pisanie koncepcji i planów testów,
  • pisanie i wykonywanie przypadków testowych i scenariuszy testowych,
  • współpraca z programistami oraz analitykami biznesowymi,
  • praca w Scrumie.
Wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie jako tester manualny,
  • znajomość testów integracyjnych, regresyjnych, white box, black box,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz zdolności analityczne,
  • znajomość metodologii tworzenia oprogramowania (np. Agile, Scrum, XP, Kanban, Waterfall),
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę Multisport,
  • Medicover,
  • lekcje języka angielskiego,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Szukasz pracy jako Tester Oprogramowania

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Tester Oprogramowania w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Tester Oprogramowania Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Oprogramowania, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.